TASUTA SPINNID

Kasuta võimalust ja KLIKI SIIA, et saada ilma sissemakset tegemata kokku pea 100 tasuta spinni Eesti online kasiinodes mängimiseks. Valdav osa tasuta spinnide abil võidetud summadest makstakse välja pärisrahas.

SISSEMAKSETA TASUTA SPINNID

Eesti online kasiinodes aastal 2020 pakutavad sissemakseta tasuta spinnid

Allolevasse tabelisse oleme kokku koondanud kõik Eestis tegutsevad online kasiinod ja kiirkasiinod, kes pakuvad ilma sissemaksekohustuseta tasuta spinne. Proovides kätt erinevates veebikasiinodes on võimalik saada oma käsutusse ligi 100 tasuta keerutust.

Üldjuhul kantakse tabelis äratoodud pakkumiste abil teenitud võidusummad koheselt mängija kontole pärisrahas (va. juhtudel kui tabelis on tasuta keerutamiste juures eraldi ära märgitud kohustuslik läbimängimise nõue).

SISSEMAKSETA TASUTA SPINNID

Tasuta spinnide saamine ei eelda mängijapoolse sissemakse tegemist, piisab üksnes vastavas kasiinos konto loomisest.

🎰 Mida kujutavad endast tasuta spinnid?

Tasuta spinnide või siis tasuta keerutuste puhul on tegemist ühe kasiinoboonuse liikidest, mis pakub võimalust teha erinevates slotimängudes tasuta keerutusi ning teenida pärisraha.

🎰 Kuidas ja kust tasuta spinne saab?

Tasuta spinne pakutakse reeglina kiirkasiinodes uutele mängijatele peale konto esmast registreerimist ja/või peale esmase sissemakse tegemist. Tasuta spinnid võivad olla eraldi pakkumisena või siis osana muust pakkumisest (nt. tervituspakkumine). Ka olemasolevatele klientidele jagatakse aeg ajalt tasuta keerutusi läbi erinevate sooduskampaaniate.

🎰 Kuidas erinevad üksteisest sissemakseta ja sissemaksega tasuta spinnid?

Sissemakseta tasuta spinnid saab mängija oma käsutusse ilma, et nõutav oleks temapoolne sissemakse tegemine (näiteks tervituspakkumine esmasel konto registreemisel). Sissemaksega tasuta spinnide puhul peab aga mängija tegema ka omapoolse rahalise sissemakse.

🎰 Kui palju on kokku võimalik tasuta spinne saada?

Hetkeseisuga pakuvad Eestis tegutsevad kiirkasiinod ilma sissemaksekohustuseta kokku ligi 100 tasuta spinni. VAATA SIIT millised kasiinod pakkuvad sissemakseta tasuta spinne.

Sissemaksega spinnide pakkumisi avaldatakse jooksvalt.

🎰 Kui suur on pakutavate tasuta spinnide väärtus?

Tavaliselt jagatakse mängijatele miinimumpanustega tasuta keerutusi, mille rahaline väärtus võib olla €0.10 – €0.50  sõltuvalt juba konkreetsest slotimängust. Vahetevahel tuleb aga ette pakkumisi, kus pakutakse ka kõrgema väärtusega tasuta spinne e. nn tasuta superspinne.

🎰 Kas tasuta spinnide abil saadud võidud saab kätte pärisrahas?

Kui tasuta spinnidele ei rakendu läbimängimise tingimus, saab tasuta spinnide abil välja keerutatud võidud tõesti koheselt kätte pärisrahas. See on aga suhteliselt erandlik ja tavaliselt kehtestavad kiirkasiinod tasuta spinnidele läbimängimise nõude.

🎰 Mida kujutab endast tasuta spinnidele kehtestatud läbimängimise tingimus?

Läbimängimise tingimus näeb ette, et enne võitude pärisrahana kätte saamist peab mängija saadud tasuta spinnide võidud teatud kord läbi mängima e. panustama. Toome ühe näite: oletame, et tasuta keerutusi kasutades oled võitnud €1 ja kasiino poolt on kehtestatud 10x läbimängimise nõue. Sellisel juhul pead sa oma rahaliste vahendite vabastamiseks tegema esmalt €10 väärtuses panuseid. Peale nõude täitmist vabanevad teenitud summad ja võid need pärisrahana kasiinost välja kanda.

🎰 Kumb on kasulikum: kas tasuta spinnid või rahalised kasiinoboonused?

Sellele küsimusele on raske ühest vastust anda, sest mõlemal ülalmainitud soodustusel on omad head ja vead. Näiteks kui arvestada, et enamus Eesti kiirkasiinosid jagab tasuta spinne ilma läbimängimise kohustuseta, siis on need loomulikult kasulikumad kui kasiinoboonused. Samas on aga tasuta spinnide väärtused reeglina tunduvalt madalamad kui kasiinoboonuste omad ja nii on viimastega mängides võimalik kasutada jällegi suuremaid panuseid ja maksimeerida võiduvõimalusi.

🎰 Kas ma peaksin kasutama tasuta spinne?

Loomulikult! Kuna tegemist on siiski tasuta vahenditega, siis võid neid võtta kui maast leitud raha, mille kasutamisega ei kaota sa midagi. Parima võimaliku mängukogemuse tagamiseks tutvu siiski alati enne tasuta spinnide kasutamist nendega seotud reeglite, tingimuste ja võimalike piirangutega

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me