Gonzo’s Quest Megaways Mängu ülevaade


Gonzo’s Quest Megaways™ online mänguautomaat on uuendatud versioon klassikalisest NetEnt mängust. Gono Quest on ümber tehtud Red Tiger abiga kasutades nende innovatiivsed ja põnevat uuendust mida tuntakse tööstuses Megaways nime all.
Meile on ka varem see dünaamiline duo muljet avaldanud ja taaskord me ei ole pidanud pettuma.
Loe edasi, et saada teada kõik üksikasjad selle mängu kohta!

Gonzo’s Quest Megaways Üksikasjad:

Keerlejad: 6

Gonzo’s Quest Megaways RTP: 95.77%

Maksuliinid: 117,649

Max Panus: 4.00

Boonusvoorud: Ei

Variatsioon: Kõrge

Min Panus: 0.2

Max Väljamakse: 21,000x sinu panus

Gonzo’s Quest Megaway Disain:

Gonzo’s Quest Megaways on 6 reaga mäng mille võiduvõimalused on 64 kuni 117, kokku 649 viisi, et võita. Gonzo Quest’i sees käib tõsine aardejaht. Mängus on olemas palju vanu vääriskive, sammal mis kasvab igal pool, viiteid peidetud saladustele Lõuna-Ameerika maskide taga ning muidugi ka animeeritud konkistadoorid.

Mängud leiduvad sümbolid on viited iidsetele Asteekidele ja Maiadele ning lugu paistab olevat neile sarnanev. Sellele viitab kõrval nähtav rüütli-sarnane figuur. Antud mängu saab mängida sujuvalt mitmel seadmed, kaasa arvatud ka sinu telefonil. Kuna tegemist on järjega juba väga edukalt mängule siis on näha, et NetEnt ja Red Tiger nägid väga palju vaeva, et uuendatud versioon oleks vana mängu vääriline.

Sümbolid, mille väljamaksed on pisut väiksemad, koosnevad lindudest, madudest ja koeradest. Meile meeldib väga, et disainerid on pööranud tähelepanu sümbolite kujundamisele. Suuremate väljamaksetega sümbol on juba meile tuttav mask, mida oleme näinud vanemas versioonis.

Ainult uue maski lisamisest mängu uuendamiseks muidugi ei piisaks. Lisaks sellele on ka võimalus võita palju suuremaid väljamaksusid. Uue tulija leiad makstava kohalt.

Kuidas Mänguautomaati Mängida

Maksuliine on 117.649, RTP on 96% ja max väljamakse on 21,000x sinu panusest. On väga oluline, et teaksid, kuidas mängu mängida.

Earthquake Boonus: 

See fantastiline võimalus läheb käima suvalistel hetkedel. Funktsioon eemaldab kõik väikeste väljamaksetega sümbolid andes sulle võimalus panna kokku rida ainult suurte väljamaksetega sümbolitest. See on meie lemmiklisa ning sooviksime näha seda ka teistes mängudes!

Unbreakable Wilds: 

Hoia oma võitvad WILDS’id lukus. See aitab sul saada vel rohkem võitvaid kombinatsiooni tulevikus.

Tasuta Spinnid:

3 free fall sümbolit peavad tekkima, et teha lahti 9 tasuta spinni. Iga järgnev free fall sümbol annab sulle lisaks veel 3 tasuta spinni. Sul on kaks võimalust – mine kohe tasuta spinnide vooru või keeruta Royal Wheel

i, et võite veel rohkem tasuta spinne.

Kordaja: 

Laviin-kordaja suureneb kokku kuni 15x!

Gonzo’s Quest Megaways Kokkuvõte: 

Mõned edukatele mängudele loodud järjed jätavad meid külmaks ja panevad küsima – miks? Miks ei oleks võinud lihtsalt originaali puutumata jätta?

Õnneks ei kuulu Gonzo’s Quest Megaways selliste hulka!

This game has everything we loved in the original plus so much more. The graphics are there, the features are there – and the big payouts are there too! 

Antud uuendus on olemas kõik head asjad mis olid originaalis ning lisaks veel palju uusi ägedaid asju. Graafika on olemas, erinevad funktsioonid on olemas ning suured võidud on samuti olemas!

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me